Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

 

 

 

Найкращий ротаватор: бензиновий, електричний чи ручний?

Ротаватор, також званий культиватором, є машиною, яка розбиває, перемішує, збовтує та аерує ґрунт перед посадкою, щоб забезпечити збалансоване насіннєве ложе. Його також можна використовувати для знищення бур'янів шляхом їх викорчовування.

Наприклад, при обертанні ділянки, поля, городньої доріжки або саду листя бур'яну буде зарито в землю, що порушить його здатність виробляти енергію за допомогою фотосинтезу, тому він практично загине. Крім того, обертання прогріває ґрунт, що сприяє зростанню рослин, та розчищає територію, відкриваючи доступ до комах птахам.

Інші речі, для яких корисні ротаватори

  1. Перекопування землі, що не використовується, готової до обробітку.
  2. Місце для викопування плодових дерев.
  3. Копаємо траншеї під картоплю.
  4. Оранка / обробка ділянки для перевертання ґрунту.
  5. Обробка землі шляхом рятування від бур'янів на поверхні.
  6. Внесення мульчі в ґрунт для її добрива.

У чому різниця між ротавером, культиватором та садовим культиватором?

Оцінюючи різні типи ротаваторів, ви зіткнетеся з такими термінами, як ротаватор, культиватор або садовий культиватор. По суті, всі три терміни однакові та належать до машини, яка механізує процес посадки сільськогосподарських культур, збовтує ґрунт для збільшення кількості води, додає у ґрунт поживні речовини, бореться з бур'янами та прогріває ґрунт перед посадкою.

Зараз, великі сільськогосподарські комерційні сільськогосподарські роботи виконуються тракторами, оснащеними гідравлічними крилами, але для цілей цієї статті ми обговоримо лише ротаватори, призначені для садівників, які виконують малі та середні роботи з обробітку ґрунту. Основна відмінність між культиваторами та ротаваторами полягає в розташуванні їх граблін.

Більш доступні ротаватори меншого розміру називаються культиваторами, тому що їхній передній палець трохи менший і розташований спереду. Зуби, які впиваються у ґрунт, штовхають культиватор уперед.

У дорожчих моделей зубці розташовані ззаду, за провідними колесами. Двигун цих ротавторів встановлений у передній частині машини, що забезпечує кращий контроль та зчеплення з дорогою. Завдяки колесу ними легше керувати, і вони працюють плавніше, ніж культиватори з передніми зубами. Ці моделі найкраще підходять для догляду великих садів.

Найкращий ручний ротаватор

Якщо ви не можете знайти машинний культиватор, який підходить для завдань, пов'язаних з обробітком ґрунту у вашому саду, то вас може зацікавити використання ручного ротаватора. Ручний культиватор є багатозмінною фрезою. Він має гарантію та виготовлений із холодновальцьованої сталі. Багато власників невеликих земельних ділянок використали цей продукт та отримали близько 150 відгуків з оцінкою 5 зірок.

Фреза має мотику, що коливається, в задній частині та гострі зубці для ефективного розрізання ґрунту. Він не тільки розпушує ґрунт, а й перемішує його, щоб отримати хорошу суміш поживних речовин. Одна річ, яку ви повинні взяти до уваги, це те, що для цього ручного румпеля вам необхідно придбати ручку окремо.

Висновок

Ротаватори можуть допомогти вашому саду або присадибній ділянці, коли він потребує ґрунтової терапії. Запашний ефект культиватора високо цінується садівниками, які бачать, що їхні зусилля окупаються як позитивного росту рослин. Правильний ротаватор може стати чудовою інвестицією не тільки для вас, але і для вашого саду, де може існувати екосистема, що процвітає. Не забувайте дотримуватися всіх запобіжних заходів, зазначених у посібнику користувача ротаватора.