Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Чому варто вибрати офіційну станцію обслуговування?

Дедалі більше сучасних технологій використовуються у нових автомобілях. В Авторизованому Сервісному Центрі навчання механіків має велике значення. Знання фахівців прискорюють діагностику, а також допомагають уникнути помилок під час ремонту. Заїжджайте на СТО Хонда в Києві.

Якість за розумною ціною

Авторизований сервісний центр не завжди буде найдешевшим, але ви можете бути впевнені, що при заміні будуть використані оригінальні запчастини найвищої якості за привабливими цінами. На найпопулярніші послуги є прозорі прайс-листи. Ви також маєте можливість скористатися тарифними планами, які убережуть вас від непередбачених витрат. Крім того, ви можете бути впевнені, що встановлена вами ціна не зміниться і не включатиме жодних прихованих витрат.

Ви знаєте

Виробник та авторизований сервісний центр знаходяться у постійному контакті один з одним. Звертаючись до Авторизованого сервісного центру, ви можете бути впевнені, що у разі виявлення заводом-виробником будь-яких дефектів автомобіля, Авторизований сервісний центр поінформує вас про це та безкоштовно усуне будь-яку проблему. Завдяки цьому ваш автомобіль завжди буде мобільним і ви зможете без побоювань керувати ним. Нові автомобілі мають багато електронних систем, які підлягають оновленню програмного забезпечення. Авторизований сервісний центр має доступ до останніх версій, і ви можете безпечно і легально оновити систему.

Головне спеціалізація

Авторизований сервісний центр має спеціалізовані інструменти, надані виробниками. Вони сумісні із конкретною моделлю автомобіля. Завдяки їм, Авторизований Сервісний Центр має можливість швидко та якісно виявити та усунути несправність у вашому автомобілі.

Відповідальний ремонт

Авторизований сервісний центр використовує деталі та олії, що відповідають вимогам виробника. Використання невідповідних матеріалів може мати серйозні наслідки і негативно вплинути на знос найважливіших вузлів автомобіля, а також на ризик дорогого ремонту. Авторизований Сервісний Центр має повний асортимент запчастин, також є можливість замовити необхідні запчастини безпосередньо у виробника. Це зменшить будь-які незручності та скоротить час ремонту.

Ви отримаєте прибуток під час продажу

В Авторизованому Сервісному Центрі Ви можете бути впевнені, що сервісна книжка автомобіля вестиметься дбайливо та надійно. Завдяки цьому при продажу автомобіля ви зможете отримати за нього вищу ціну, адже покупець буде впевнений, що дані, що містяться в сервісній книжці, відповідають дійсності.

Ремонт із гарантією

Авторизований сервісний центр надає гарантію на деталі та послуги. Завдяки цьому вам не доведеться турбуватися про додаткові витрати.