Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Автосервіс електромобілів

Ви вирішили купити автомобіль з електроприводом і у вас відразу виникає два важливі питання: де можна буде заряджатися і де потім проводити ремонт автомобіля та його техобслуговування? Не варто переживати – зараз в Україні є вже багато автосервісів, специфікою роботи яких є обслуговування та ремонт електрокарів. Компанія Master Service Electro – один з таких сервісів з ремонту https://sto.ms/ua/elektromobili, в якому можна провести ремонт свого електричного автомобіля.

Як це не дивно, але насправді нічого складного в ремонті електрокарів немає. Класичний автомобіль із двигуном внутрішнього згоряння відрізняється від електромобіля лише наявністю електродвигунів (замість ДВС) та особливостями будови трансмісії.

Недоліки та переваги електрокарів

Звичайно, електротранспорт має ряд незаперечних переваг, які дозволять йому зайняти лідируючі позиції на ринку автомобільної будівлі в майбутньому:

 1. Економічність автомобіля - електроенергія значно дешевша за звичайні види палива для автомобілів з ДВС;
 2. Рівень шуму - рух автомобіля на електричній тязі створює набагато менше шуму на відміну від шумних ДВС моторів;
 3. Екологічність – автомобілі з електродвигунами завдають мінімальної шкоди навколишньому середовищу за рахунок відсутності шкідливих викидів.

Але, на жаль, електрокари мають і недоліки, які, безсумнівно, зникнуть у найближчому майбутньому:

 1. Мала ємність акумуляторних батарей - у автомобіля немає можливості переміщатися на тривалу відстань без постійної підзарядки;
 2. Складність зарядки електромобіля – в Україні без проблем зарядити електрокар можна лише у великих містах. Досить малу кількість місць для зарядки електрокара можна знайти в невеликих населених пунктах, а в сільській місцевості зарядити акумулятор практично неможливо;
 3. Час зарядки - зарядка акумуляторів автомобіля займає досить багато часу: від трьох годин (швидка зарядка) до доби (повна зарядка).

Хотілося б вірити, що всі ці недоліки зникнуть найближчим часом у зв'язку з розвитком автомобільної промисловості та турботою про довкілля.

Основний напрямок СТО – ремонт електромобілів

Сучасний автомобіль на електричній тязі це вже надійний вид наземного транспорту. Насамперед ця надійність досягається за рахунок зменшення в конструкції кількості частин, що рухаються – це деталі двигуна внутрішнього згоряння. Але все одно, в автомобілі залишається підвіска, яка змушена страждати від пересування дорогами, які не завжди мають якісне покриття. На жаль, вплив ям та пагорбів на дорогах не зменшується у зв'язку із заміною звичного автомобіля на машину з електричною тягою.

Тому електромобіль час від часу має проходити технічне обслуговування чи ремонт. І краще це робити у спеціалістів на спеціалізованому автосервісі Master Service Electro.

У нашому автосервісі, крім ремонту підвіски, також можна провести діагностику та ремонт інших несправностей:

 1. ремонт ходової частини автомобіля;
 2. діагностику, обслуговування та ремонт АКБ;
 3. ремонт електродвигунів;
 4. ремонт електроустаткування: інвертор, редуктор, зарядний пристрій та інше
 5. ремонт зчеплення і т.д.

Ми гарантуємо найкращі показники якості у ремонті електротранспорту, оскільки у нас є: відповідне обладнання для ремонту електромобілів та досвідчені механіки.

Чекаємо на вас на нашій станції технічного обслуговування Master Service Electro у містах: Київ, Харків, Дніпро та Львів!