Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Чому варто періодично відвідувати автосервіс?

Регулярне обслуговування авто подовжує термін служби систем машини та оптимізує витрати в довгостроковому періоді. Іноді власники автівок проводять усі необхідні процедури самостійно, щоб заощадити на вартості робіт. Це має сенс, якщо за рівнем оснащення ваш гараж не поступається середньостатистичному технічному центру. Але в інших випадках ви можете лише нашкодити своєму авто – розповідаємо, чому це так.

Комп’ютерна діагностика

Це найважливіший етап сервісного ТО для сучасних машин. Спеціаліст підключає до діагностичного роз’єму спеціальний кабель, який з’єднує автомобіль зі спеціальним стендом. Він використовує потужну електроніку та спеціалізовану програму, яка постійно оновлюється виробниками транспортних засобів. У технічних центрах Бош Авто Сервіс для діагностики автомобіля  використовується одне з найкращих ПЗ – ESI Tronic. 

Вартість обладнання та підписки на оновлення програм іноді сягає ціни нового автомобіля середнього класу. Якщо ви плануєте обслуговувати власну машину, а не професійно займатися ремонтом, купувати їх немає сенсу. Слід також зазначити, що ноутбук із перехідниками та неліцензованими програмами не замінить сервісної електроніки – з ним у вас не буде доступу до важливих функцій, які дадуть змогу швидко виявити приховані проблеми. 

Ремонт за міжнародними стандартами

Кожен автомобіль має свою унікальну конструкцію. При цьому виробники постійно ускладнюють технічні рішення для зниження витрат палива, поліпшення аеродинаміки та підвищення рівня безпеки. Машина стає зручнішою у повсякденному використанні, але складнішою у ремонті та обслуговуванні. Щоб компенсувати цей недолік, випускаються спеціальні інструменти, підготовлені для виконання найскладніших завдань. 

Знову ж таки, купувати їх собі в гараж немає сенсу – це рішення лише збільшить ваші витрати й не дасть жодної економії. А користуватися аналогами чи замінниками теж неправильно – погано затягнуті з’єднання, негерметичні ущільнення та невідкалібровані механізми лише пришвидшать знос вузлів. Тому роботу з сучасним авто варто довірити професіоналам. 

Якісні витратні матеріали

Чи впевнені ви в якості мастила, коли купуєте його в маленькому магазинчику, на ринку чи в онлайн в маркетплейсі? Між тим саме від нього залежить стан найдорожчих деталей машини! Якщо ви хочете, щоб автомобіль служив вам довго, був зручним та безпечним, варто обслуговувати його в перевіреному технічному центрі з бездоганною репутацією. 

Куди звернутися щодо ремонту автомобіля?

Мережа Бош Авто Сервіс працює з усіма типами машин – сучасними та старого класу, дизельними та бензиновими, преміальними та бюджетними. Наші СТО в Києві та інших містах України використовують сучасне обладнання, ліцензоване програмне забезпечення та сертифіковані запчастини, схвалені виробниками. Ми гарантуємо високу якість робіт і пропонуємо зручні умови обслуговування.