Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Оренда броньованого автомобіля

Важливою умовою безпечного перевезення є оренда броньованого автомобіля з водієм та озброєною охоронною. Це дає можливість протистояти нападу та прямій вогневій атаці, у тому числі з малої відстані. Охоронна компанія «ТопГард» має у своєму розпорядженні великий автопарк броньованих автомобілів та оренда броньованого авто з водієм Київ не складе великої праці.

Технічні характеристики автомобілів

Сучасні броньовики, які пропонує охоронна компанія «ТопГард» призначені для інкасації, перевезення цінностей і VIP-персон, тобто багатофункціональні. Це одночасно засіб пересування, куленепробивне та вибухостійке сховище, об'єкт стеження за ситуацією всередині та зовні та засіб фіксації того, що відбувається. Всі броньовані автомобілі виготовляються за певною технологією, коли на шасі встановлюється посилений каркас із високолегованої сталі.

Водій броньовика

Як би не був досконалий технічно броньований автомобіль, на перше місце із забезпечення безпеки перевезення завжди виходить людський фактор. Усі водії у нашій охоронній агенції проходять спеціальну підготовку та обов'язково володіють технікою контаварійного водіння. На них завжди покладається велика відповідальність – керування авто у складних умовах, контроль ситуації під час здачі/приймання цінностей, моніторинг та налаштування технічних пристроїв, перевірка сховища.

Від водія вимагається - пильність, вміння зберігати високу концентрацію уваги протягом тривалого часу, миттєва орієнтація у складних та конфліктних ситуаціях, психологічна стійкість, адекватність. Усі водії мають допуск до роботи з цінними паперами та коштами, підписують зобов'язання про нерозголошення комерційної таємниці.

Де можна орендувати броньовик?

Компанія «ТопГард» пропонує оренду броньованих автомобілів із водієм за хорошими цінами. У нас є багато автомобілів, які відповідають різним потребам та вимогам клієнтів.

Ми гарантуємо високий рівень комфорту під час оренди автомобілів. Наші машини оснащені надійними системами захисту, які забезпечують безпеку пасажирів.
Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені як наші послуги. Ми надаємо професійний сервіс та досвідчених водіїв.

Запрошуємо вас скористатися нашими послугами та забезпечити свій надійний захист та благополуччя під час поїздки. Крім того, Ви отримаєте відмінний сервіс за доступними цінами.