Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Що подарувати водієві?

Автомобіль – сьогодні цей засіб вже неминуча частина життя будь-якої людини. Доставка продуктів, надання послуг, хтось їздить на таксі чи трамваї, хтось уже починає навчання в автошколі, у когось автомобіль є вже давно – практично кожен має відношення до автомобільного транспорту.

Серед автомобілістів бувають професійні водії (які по дванадцять години на добу можуть проводити за кермом вантажівки), а бувають звичайні автовласники. Вони подорожують автомобілем на відпочинок або практично щодня добираються на авто на роботу. Є люди, які використовують автомобіль тільки у вихідні для поїздок по магазинах. Крім того, багато людей поки що тільки мріють про покупку автомобіля або бажають бути в курсі подій на автомобільному ринку і знатися на технічних питаннях.

Як вибрати подарунок для водія?

Як згадувалося вище, існує кілька типів водіїв. І для кожного можна обрати свій подарунок.

Наприклад, для водіїв далекобійників, які постійно перебувають за кермом, чудовим подарунком буде смішна та радісна подушка у машину. А от якщо подарувати термос – цей презент буде корисним усім, а не лише тим, хто постійно в дорозі. Ситуації бувають різні, можна банально не встигнути випити вранці кави, коли спізнюєшся на роботу. Тоді можна гарячу каву взяти з собою і насолоджуватися нею дорогою.

Для тих водіїв, які використовують свій авто тільки для виїзду на полювання, риболовлю, за грибами або просто для відпочинку на природі – чудовим подарунком буде похідна сумка-холодильник та (або) набір із розкладного столу та стільців. Також чудовим подарунком буде похідний набір столових інструментів.

Якщо вам потрібний прикольний подарунок, то можна подарувати гроші, але не просто гроші, а у спеціальному конверті «Тільки для штрафів». Такий подарунок гідно оцінять усі водії, а як далі розбиратися з цими грошима, вирішать вже самі.

Напевно, найпотрібнішим та універсальним подарунком для кожного водія буде набір гайкових ключів. Якщо потрібно буде щось прикрутити або відкрутити (наприклад, зняти з машини АКБ), то гайковий ключ з набору стане в нагоді безумовно. Крім того, потрібним та практичним подарунком буде ремкомплект для дрібного ремонту шин. За допомогою цього комплекту для ремонту шин без проблем можна самому полагодити шину протягом кількох десятків хвилин.

Також не варто забувати про предмети, які просто зобов'язані перебувати в машині, але, на жаль, не у всіх вони є:

  • трос для буксирування;
  • дроти для прикурювання від іншого автомобіля;
  • вогнегасник та аптечка;
  • аварійний знак та комплект жилетів;
  • домкрат.

Ці речі повинні бути у кожному автомобілі. Ситуації на дорозі можуть бути різними і якщо доведеться застосовувати один з цих пристроїв, водій обов'язково згадає вас добрим словом.

Де продаються подарунки водію?

На даний момент пропозицій подарунків в Інтернеті – безліч, розмір та значення подарунка залежить тільки від фінансів та ступеня вашої фантазії. Наприклад, в інтернет-магазині подарунків та сувенірів Дарунок https://darunok.ua/catalog/podarki-na-30-let, без проблем можна знайти великий асортимент подарунків для будь-якої людини. Фахівці інтернет-магазину підібрали подарунки з такою умовою, що тепер будь-хто зможе знайти на сторінках сайту Дарунок найоптимальніший варіант виходячи зі своїх побажань та фінансових можливостей.

Інтернет-магазин сувенірів та подарунків Дар – найкращі рішення для підняття настрою!