Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Туристичні тури до Туреччини з України. Як виїхати?

Наразі цивільні авіаперельоти з України до будь-якої країни світу не здійснюються через війну з росією. Це дуже погано, і не лише через війну. В Україні непогано розвинений туристичний бізнес, і багато людей вимушено залишилися без роботи на якийсь час.

У будь-якому випадку, люди України, які мають право на виїзд із країни під час військового стану, заслуговують на відпочинок.

Ви запитаєте, як можна зробити виїзд за кордон? Дуже просто, достатньо звернутися на сайт Otpusk і вам буде надано великий вибір цін від чинних туроператорів України, де можна відразу побачити вартість послуг, що надаються залежно від часу та напрямками. На сайті можна швидко вибрати найкращу пропозицію та одразу звернутися до турагенства для оформлення документів.

У топ пропозицій завжди публікуються найкращі цінові пропозиції - "гарячі путівки" за найкращою ціною.

Куди поїхати на відпочинок?

Найпопулярнішим напрямом для громадян нашої країни залишаються Туреччина та Єгипет. Але як дістатися цих держав, якщо в Україні заборонені авіаперельоти? Для цього необхідно здійснити автомобільний переїзд до сусідньої країни, звідки літають цивільні літаки. Найближчими з таких країн є Молдова та Польща.

Ну а далі як завжди - вартість відпочинку в Туреччині з вильотом з Кишинева залежить від обраного курорту, сезону та того, скільки днів залишилося до вильоту. Як правило, у ціну входять:

  • проживання у вибраному готелі;
  • переліт;
  • трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
  • туристична страховка.

Коли найкраще купити тури до Туреччини та Єгипту з України?

Отже, ви визначитеся як добиратиметеся до найближчої країни, звідки можливий виліт. Маршрут і час, який вам знадобиться, щоб дістатися аеропорту вже відомо.

Тепер потрібно визначитися як заощадити - це зробити замовлення і раннє бронювання туру, що горить, до Туреччини.

На березі Середземного моря пляжний сезон починається раніше (у квітні) та триває довше (до листопада), ніж на Егейському морі. Туреччина має вихід до 4 морів, але по-справжньому туристичними регіонами є Середземноморське та Егейське узбережжя. Сімейними курортами вважаються Кемер, Белек, Сіде, Анталія та Аланья. Для молодіжного відпочинку підійдуть Мармаріс, Бодрум, Кемер та Аланья. Найбільш респектабельні курорти Туреччини – Белек, Бодрум та Олюденіз, а найбюджетніший – це Аланья.

Але насправді, оптимальний час для відпочинку в Туреччині залежить від особистих уподобань та обраного курорту.

Як вибрати та забронювати тур до Туреччини з України?

Сайт-агрегатор туристичних пропозицій Otpusk дає можливість зібрати в одному місці найвигідніші тури за кордон з України та дозволяє визначити оптимальні співвідношення вартості та якості послуг.

Просто введіть бажані параметри подорожі та натисніть кнопку «Показати тури». З'явиться сторінка з результатами пошуку, на якій можна ознайомитись з деталями вибраного туру. Там же доступне бронювання та замовлення туру.

Якщо в процесі пошуку турів у Вас виникають питання будь-якого характеру з приводу майбутньої поїздки і не тільки, звертайтеся до онлайн-консультанта, він чекає на допомогу.