Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Повна комп’ютерна діагностика легкового автомобіля

Замовити комплексну комп’ютерну діагностику легкового автомобіля будь-якої марки — надійний спосіб уникнути непередбачуваних аварій. Послуга включає доступну вартість, сучасне обладнання та супровід кваліфікованих майстрів.

Комп’ютерна діагностика автомобіля — запорука безпечного руху

Концерни випускають сучасні легкові автомобілі максимально технологічними та прогресивними. Вони обладнані безліччю систем для комфорту та безпеки руху. Але всі ці елементи потребують вчасного обслуговування. Швидко та результативно провести перевірку їх справності дозволяє комп’ютерна діагностика.

Що являє собою процедура діагностики електрообладнання автомобіля

Діагностика електрообладнання автомобіля — це процедура перевірки та контролю функціонування систем транспортного засобу за допомогою спеціальних інструментів: сканерів, мотор-тестів, стендів, компактних зчитувачів та іншого. Її головна мета —  виявити та усунути можливі збої та ламання.

Сьогодні обладнання для діагностики настільки точне і чутливе, що фіксує найменші помилки в роботі двигуна, трансмісії та інших вузлів. Завдяки цьому вдасться не лише ефективно впоратися з наявними проблемами, але і запобігти появі нових.

Як відбувається діагностика для автомобілів

Діагностичні пристрої підключаються до блоку управління та зчитують параметри машини. Діагностика для автомобілів здійснюється як повна, так і часткова — для окремих механізмів, наприклад, двигуна, панелі приладів.

Майстер може провести перекодування систем для покращення їх робочих показників: підвищення потужності, новий інтерфейс, оптимізація паливної системи. Спеціаліст задає відповідні алгоритми, а система вже автоматично оновлює необхідне.

Коли варто пройти комп’ютерну діагностику

Є випадки, коли власник змушений звернутися на СТО за професійним обстеженням. До них відносяться:

  • нерівномірний та нестабільний рух авто;
  • виникнення нетипових звуків, стуку та шумів;
  • зниження потужності двигуна;
  • збої в функціонуванні КПП;
  • несправність рульового управління.

Окрім таких ситуацій існують планові ТО. Зазвичай рекомендації щодо їх термінів вказує виробник, адже вони відрізняються в залежності від марки та комплектації. В середньому це відбувається на кожні 20.000 кілометрів пробігу.

Варто зазначити, що сучасні легкові машини обладнані системами самодіагностування. Бортовий комп’ютер сканує помилку та сигналізує про це оповіщенням у вигляді спеціального значка. Розшифровки піктограм знаходяться в інструкції користувача.

Вартість послуги діагностики для легкового авто

Зазвичай ціна зробити повну діагностику автомобіля доступна — починається з декількох сотень гривень. Вона вказується в прайс-листі кожного СТО.

Більш конкретна вартість формується виходячи зі складності проведення заходів. Навіть одна й та ж модель ТЗ може мати різну програму блоку управління, через що процес обстеження буде різним. Часто сервіси, аби заохотити клієнтів до співпраці, пропонують привабливі знижки на перевірку.

В разі, коли транспортний засіб поводить себе нетипово, слід одразу звернутися в автосервіс за комп’ютерною діагностикою longrun.com.ua/p1196269749-kompyuternaya-diagnostika-legkovogo.html Від того, наскільки швидко це станеться, залежить ефективність ремонту і його ціна. Профілактичні процедури значно дешевші за виправлення помилок.