Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Ви шукаєте надійний евакуатор у Львові за доступними цінами?

Ми пропонуємо широкий вибір послуг евакуації автомобілів на сайті компанії "Евакуатор Львів". У нас є безліч пропозицій, які ви можете розглянути та вибрати відповідну послугу прямо зараз. Ми сподіваємося, що вам ніколи не доведеться користуватись нашими послугами, але завжди корисно мати надійного помічника на дорозі.

У разі складнощів на дорозі, викличте наш евакуатор, зв'язавшись із нами за вказаними на сайті https://evakuator-lviv.com телефонами. Вкажіть ваше місце розташування та дайте відповідь на кілька запитань. Ми надамо необхідну допомогу та вирішимо вашу проблему.

Евакуатор – це надійний супутник у важких ситуаціях на дорозі.

Ваш автомобіль може опинитися у скрутній ситуації через аварію, поломку, прокол колеса або навіть відсутність палива. Але не хвилюйтесь, у таких випадках завжди можна викликати евакуатор. Просто зв'яжіться з нами за вказаними телефонами, вкажіть ваше місцезнаходження та дайте відповідь на кілька запитань. Наші співробітники уточнять причину проблеми та інші необхідні деталі. Після цього ми відправимо до вас евакуатор з підходящою платформою, яка може бути зсувною, прямою або ламаною.

Якщо вам потрібно перевезти великогабаритні вантажівки, спеціальну техніку чи автобус, то наш евакуатор із частковим завантаженням транспортного засобу – це найкращий вибір. Деякі наші евакуатори оснащені додатковим обладнанням, таким як лебідка або гідравлічний маніпулятор, щоб допомогти завантажити несправний автомобіль на платформу. Водії наших евакуаторів завжди беруть із собою потрібне обладнання.

Скільки коштує евакуатор?

Вартість наших послуг розраховується для кожного клієнта індивідуально та повідомляється після з'ясування всіх деталей, пов'язаних із евакуацією автомобіля. Ми доставимо ваш автомобіль у потрібне місце – це може бути двір вашого будинку, гараж чи автосервіс. Вартість залежатиме від характеру пошкоджень, габаритів автомобіля, його моделі, розташування та довжини маршруту евакуації.

На нашому сайті ви знайдете безліч пропозицій з евакуації автомобілів у Львові та області. Наші фахівці готові проконсультувати вас по телефону та допомогти вибрати відповідний тариф, модель евакуатора та зону обслуговування.

Співпраця з нами – це вибір надійного та перевіреного партнера, який надає якісні послуги за доступними цінами. Не варто переплачувати в інших компаніях, коли у нас ви отримаєте надійну та професійну допомогу.

Зателефонуйте нам, і ми прийдемо на допомогу у найкоротші терміни!