Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Що таке автомобільний повітряний фільтр?

Автомобільні повітряні фільтри – продукт сучасних нанотехнологій для захисту двигуна вашого автомобіля.

Їхнє головне завдання полягає в тому, щоб очищати повітря, що надходить у карбюратор або інжектор автомобіля, від пилу та сміття. У середньому автомобіль обробляє близько 15 кубічних метрів повітря на кожні 100 проїханих кілометрів.

Заміна повітряного фільтра має проводитися своєчасно з низки важливих причин. Згодом фільтр повітряний зношується та забруднюється, що збільшує опір потоку повітря. Це, у свою чергу, знижує кількість повітряної маси, що надходить у двигун, та погіршує якість горючої суміші. В результаті потужність двигуна зменшується, а витрата палива збільшується, а також збільшується викид шкідливих речовин.

При виборі повітряного фільтра для вашого автомобіля ви можете зіткнутися з великою кількістю продавців на різних онлайн-майданчиках, і ціни на продукцію можуть значно відрізнятися. В інтернет-магазині АТЛ ми пропонуємо широкий вибір оригінальних та ліцензованих повітряних фільтрів. Для підбору відповідної деталі просто введіть VIN-код вашого автомобіля на нашому сайті, і ми надамо вам найкращі варіанти за співвідношенням ціна/якість. Усі наші деталі мають заводську гарантію від виробника.

Які бувають повітряні фільтри?

Залежно від типу повітряного фільтра, існують різні характеристики:

  • Циліндричний тип: підходить для великих транспортних засобів, характеризується високою пропускною здатністю. Може прослужити довше, якщо обернути його м'якою марлею чи тканиною.
  • Кільцевий тип: підходить для легкових автомобілів із карбюратором, має нижчу пропускну здатність.
  • Панельний тип: це преміальний варіант з більш тривалим терміном служби та високою пропускною здатністю.
  • Безкаркасний тип: використовує гофру з паперу та ущільнювачі з гуми та не має сітки.

Найважливіше, який тип фільтра ви не вибрали, матеріал, з якого він виготовлений. Картон є найпоширенішим і доступнішим матеріалом, але волокна із синтетики більш ефективно очищають повітряні потоки. Пам'ятайте, що термін служби фільтра залежить від матеріалу і повинен бути перевірений та замінений вчасно.

Де придбати повітряний фільтр?

В інтернет-магазині АТЛ, ви знайдете високоякісні автомобільні повітряні фільтри для безлічі марок, імпортних та вітчизняних автовиробників.

Ми пропонуємо різноманітні деталі, і наші ціни є конкурентоспроможними. Ми також пропонуємо доставку по всій Україні. Не заощаджуйте на заміні повітряного фільтра та підтримуйте потужність двигуна вашого автомобіля на високому рівні!