Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Вам необхідне технічне обслуговування, ремонт чи запчастини?

Наявність оригінальних та якісних запчастин – запорука тривалої експлуатації автомобіля та збільшення тривалості терміну його служби. А якщо ви хочете разом об'єднати покупку відмінних запчастин та своєчасно виконати технічне обслуговування, яке буде здійснюватись за допомогою лише сучасного обладнання, то рекомендуємо Вам звернутись на СТО Omega Cars https://omega-cars.com.ua/

Скориставшись послугами нашого сервісу, ви зможете вирішити будь-яку проблему, пов'язану з Вашим автомобілем.

Асортимент запчастин та послуг в Omega Cars

Номенклатура товарів нашої станції технічного обслуговування представлена автомобільними запчастинами та витратними матеріалами від провідних виробників. Причому у нашому асортименті можна знайти товари не лише оригінального виробництва, а й аналоги. Тому, якщо ціна оригінальних запчастин Вас не влаштує, ми можемо запропонувати на заміну якісні та сертифіковані товари, які будуть повноцінною заміною з урахуванням формули ціна-якість.

Окрім професійної допомоги у підборі автомобільних запчастин, наш автосервіс надасть вам послуги наших автомобільних механіків, які проведуть технічне обслуговування або ремонт вашого автомобіля. Серед переліку наших послуг з ремонту можна знайти такі:

 1. комплексна діагностика автомобіля;
 2. ремонт та обслуговування підвіски автомобіля;
 3. ремонт коробки;
 4. ремонт електроустаткування;
 5. ремонт та обслуговування двигуна;
 6. заміна олії та витратних матеріалів;
 7. та багато іншого.

Причому для перевірки та діагностики буде використано найсучасніше обладнання та програмне забезпечення.

Тому, якщо ви хочете, щоб ремонт вашого залізного коня проводився на найвищому рівні – звертайтесь на станцію техобслуговування Omega Cars у Києві!

Серед багатьох наших переваг можна виділити:

 1. Ми виконуємо діагностичні та ремонтні роботи будь-якої складності. Ми беремо в роботу автомобілі будь-якого виробника та віку.
 2. Для проведення робіт використовуються стенди та програмне забезпечення останніх версій.
 3. У нашому штаті лише досвідчені механіки з практичним досвідом роботи щонайменше десять років. Тому поява помилок у ремонті виключається. На всі види робіт, які були виконані на нашому сервісі, надається гарантія.
 4. Працює наш автосервіс щодня (крім неділі). Звернутися за допомогою до нас можна за попереднім записом або, у разі нагальної проблеми, можна приїхати відразу. Жоден клієнт не залишиться поза увагою!

Техпідтримка наших клієнтів

Ми не змушуємо Вас купувати запчастини або проходити ТО на станції техобслуговування, але Ви маєте можливість перевірити якість наших робіт. Перед покупкою наших товарів або послуг, Ви можете поставити будь-яке питання, що Вас цікавить, нашим менеджерам і в результаті Ви отримаєте повну і професійну консультацію, яка допоможе зробити Вам правильний вибір на користь роботи з нашою компанією.

Наявність повного спектру послуг дозволяє оперативно розв'язати задачу не лише у питаннях придбання автомобільних запчастин, а й проводити технічне обслуговування Вашого автомобіля у будь-який час. Причому для обслуговування ми використовуємо лише сучасне та якісне обладнання.

Забудьте про питання про неякісні запчастини, черги та очікування у черзі на технічне обслуговування. Скористайтеся нашим сервісом та заощаджуйте гроші та час!

Ми вас чекаємо!