Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Вплив зовнішніх факторів просування сайту у пошуку

Вплив зовнішніх факторів просування сайту у пошуку

Навіть найефективніший і професійно підготовлений сайт не є корисним, якщо користувачі не знають про його існування. Ресурс недостатньо просто розробити: необхідно зробити так, щоб сторінку було легко знайти і цим збільшити її відвідуваність.

Просування сайту та його популярність

На популярність сторінки впливають різні фактори – графічний дизайн, контент, зручність навігації. Однак, найбільш важливим є правильна підготовка структури веб-ресурсу таким чином, щоб пошукові системи і, отже, користувачі могли знайти його серед сотень тисяч інших

Власники магазинів чи інших каналів, пов'язаних із розповсюдженням контенту в інтернеті, намагаються зберегти провідні позиції свого ресурсу. Цей процес називається просуванням сайтів або зовнішньою оптимізацією. Розкручування дозволяє вивести майданчик у топ пошуку, збільшить відвідуваність, популярність та дохід.

Підвищення значущості інтернет-сторінки допомагає підвищити її значущість, збільшити кількість клієнтів і досягти очікуваних результатів.

Одним із методів завоювання популярності в мережі є позиціонування сторінок. Вона включає певні дії, пов'язані з оптимізацією структури з метою отримання максимально можливої позиції веб-ресурсу в результатах пошуку.

Ідея позиціонування сайту в пошуковій системі

Веб-сайт компанії, що добре позиціонується, повинен бути зареєстрований у найважливіших пошукових системах і каталогах для свого цільового ринку і бути в перших рядах результатів пошуку за ключовими фразами, пов'язаними з його тематикою.

Це надзвичайно ефективний спосіб просування сайтів, що приносить відчутну користь і значне зростання популярності веб-сторінки, що позиціонується. Про це свідчать такі дані:

  • пошукові системи є основним джерелом знань про веб-адреси для 80% користувачів Інтернету;

  • більше половини онлайн-транзакцій починаються із введення правильного пароля в пошуковій системі.

Також перші 30 посилань у результатах пошуку генерують близько 90% трафіку між пошуковою системою та іншими ресурсами.

Зовнішні фактори для просування сайтів

Зовнішньою оптимізацією називають поєднання різноманітних заходів, що проводяться за межами сайту. Їхня мета – поліпшення репутації ресурсу.

До зовнішніх факторів оптимізації та розкручування кілька інструментів.

  1. Нарощування маси посилань. Він дає можливість збільшити відвідуваність, популярність та підняти позиції сторінки у видачі результатів запиту. Чим більше посилань із подібною тематикою, тим швидше він потрапляє до ТОПу.

  2. Поведінкові чинники. Створюючи ресурс та додаючи на нього інформацію, потрібно зробити так, щоб відвідувачі витрачали більше часу на ознайомлення з його змістом, робили додаткові переходи, кліки та користувалися курсором. Такі фактори поведінки користувачів можна накрутити, але це зробити трохи складніше, ніж наростити масу посилань.

  3. Перелінковка всередині сайту. Вважається найкращим для зовнішньої оптимізації сайту. Перехід із однієї статті на іншу дає змогу збільшити час перебування відвідувачів на ресурсі. Це позитивно позначиться і видачу інформації, і поведінкових чинниках. Слід пам'ятати, що контент має бути цікавим, а самі статті, на які робиться перелінковка, мати схожу тематику.

Успішна зовнішня оптимізація сайту залежить від правильності оформлення контенту, статті мають бути не надто великими та зрозумілими для читача.