Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Автоінструмент та обладнання для СТО

JTC Auto Tools спеціалізується на наданні професійних автомобільних інструментів та обладнання станцій технічного обслуговування (СТО). Ми завжди стежимо за новими тенденціями та розробками у сфері професійного автомобільного інструменту.

На нашому веб-сайті (https://jtc.com.ua/) ви можете придбати широкий спектр сучасного обладнання для технічного обслуговування та ремонту двигунів, кузовів та інших частин автомобілів.

Про компанію JTC

Більше 30 років лідерства та різноманітність високоякісної продукції за конкурентними цінами дозволяють нашій компанії задовольняти потреби провідних підприємств з технічного обслуговування автомобілів по всьому світу.

Ми прагнемо надати повний спектр сучасних інструментів та обладнання, щоб забезпечити майстерні, СТО та автотранспортні підприємства всім необхідним. Наша компанія постійно стежить за змінами на ринку професійного інструменту та вивчає споживчий попит. Ми також розробляємо нові продукти, необхідні для обслуговування та ремонту останніх марок автомобілів.

Ми дотримуємося політики підтримання високих стандартів якості та постійно покращуємо нашу продукцію, збільшуючи термін її служби. Компанія JTC є постійним учасником спеціалізованих міжнародних виставок, де інструмент JTC завжди одержує високі оцінки від професіоналів.

Інструменти JTC – інструмент майбутнього!

Якщо ви шукаєте автомобільний інструмент JTC, ви можете придбати його у нас. Ми пропонуємо якісну продукцію за привабливими цінами та забезпечуємо повний спектр інструментів для СТО.
Компанія JTC Auto tools пропонує якісну продукцію за привабливою ціною. Сьогодні в асортименті компанії є практично повний спектр необхідного для СТО інструменту. Це:

  • інструмент для роботи з моторною групою та ходовою;
  • автослюсарний інструмент, у тому числі спеціалізований;
  • автослюсарний інструмент вантажних автомобілів;
  • спецінструмент для роботи з автомобілями BMW;
  • інструмент для виправлення кузова;
  • пневмоінструмент;
  • інструмент для обслуговування електроніки автомобіля;
  • необхідне обладнання для СТО.

Наш досвідчений персонал завжди готовий надати вам якісні консультації і наш багатий досвід в обладнанні СТО, наявність на складі широкого асортименту продукції та оперативна доставка дозволять вам вирішувати свої завдання ефективно. Ми є вашим надійним партнером у забезпеченні СТО сучасними інструментами та обладнанням.