Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Запчастини на авто в Україні

Раніше знайти потрібну запасну частину чи деталь було дуже непросто. Автолюбителі старшого віку пам'ятають цей час. Але сьогодні ситуація кардинально змінилася – запчастини для автомобілів представлені у найширшому розмаїтті. Тепер стає нагальні питання: «Де можна купити оригінальні запчастини і за гарною ціною?».

Знайти магазин автозапчастин в Інтернеті, потім знайти потрібну деталь і зробити замовлення, тепер стає дуже просто. Зазвичай, на сайтах представлений дуже великий асортимент доступних деталей (наприклад https://www.ford.org.ua/product/amortizator-peredniy-levyy_16/), які можна використовувати: і для проведення ремонту, і для тюнінгу, або за бажання виконати косметичне оновлення машини. Залишається лише питання ціни та якості запасної частини.

Ціна запчастини – важливий параметр

Безперечно перед тим, як придбати деталі для свого автомобіля, власник має ознайомитися з пропозиціями від багатьох постачальників і брати до уваги вартість і якість виробів. Відразу попередимо, що купівля деталей з низькою ціною загрожує придбанням запчастин низької якості та кустарного виробництва. Такі деталі купувати не рекомендується. У цьому випадку ви ризикуєте заподіяти своєму автомобілю дуже велику шкоду і вивести з ладу не лише окремий механізм, а й весь автомобіль цілком.

З іншого боку – дуже велика вартість оригінальних та якісних деталей може бути не по кишені власнику машини. Знайти золоту середину можна в інтернет-магазині Partix, який пропонує ціни на запасні частини, які не позначаться на бюджеті автовласників. Причому нормальна вартість товару не позначається на його якості. Це пов'язано з тим, що інтернет-магазин має партнерські зв'язки безпосередньо з постачальниками автозапчастин, тому асортимент товарів відрізняється високою якістю.

Способи оформлення, доставка та гарантія

На сайті Ford.org.ua можна не тільки швидко підібрати запчастину, яку можна замовити і відразу оплатити. Компанія пропонує різні види оплат, що дозволяє їй працювати не тільки зі звичайними автовласниками, але й з великими компаніями, які віддають перевагу безготівковим платежам.

Також різноманітні та способи доставки товару замовнику. Якщо ви живете у Києві, то можна скористатися послугою самовивезення. В іншому - можна замовити доставку Україною і навіть за кордон.

Магазин надає гарантію на всі види товарів, причому не має значення: складний вузол авто, деталь кузова або витратні матеріали – гарантія буде надана у будь-якому випадку.

Тому, не має значення модель вашого автомобіля, менеджери без проблем допоможуть вам потрібну деталь та доставити за вказаною адресою.