Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Переваги та сфери застосування упаковки з віконцем

Картонна упаковка повинна задовольняти кілька важливих вимог. Насамперед, вона має бути привабливою, міцною та надавати можливість покупцю оцінити якість товару всередині. Упаковка з віконцем успішно поєднує всі ці характеристики, завоювавши визнання серед підприємців, які цінують роль оригінального дизайну залучення нових клієнтів.

Пакувальні коробки з віконцем - широкий вибір форм, розмірів та дизайнерських рішень у друкарні " Арт-Прес" забезпечує задоволення потреб найвибагливіших клієнтів. Для розміщення замовлення достатньо вибрати модель коробки з прозорим вікном і вказати необхідний тираж. Ми гарантуємо виконання вашого замовлення у найкоротші терміни та за найкращою ціною.

Переваги упаковки з віконцем:

Екологічність

Папір є екологічно безпечним. Процес виготовлення картонної коробки з віконцем дозволяє використовувати перероблений картон, мінімізуючи вплив на довкілля. У процесі переробки картон виділяє вдвічі менше вуглекислого газу порівняно з іншими матеріалами для пакування.

Низька вартість виробництва

Виробництво картонної коробки з віконцем не потребує великих витрат праці та енергії. Друкарня "Арт-Прес" має ефективну лінію виробництва, що дозволяє створювати коробки різних форм та розмірів за доступних цін. Після використання упаковка легко переробляється в повторно використовувану сировину для виробництва картону.

Невелика вага

Коробка з крафт-картону з віконцем легко зберігається та транспортується. Завдяки використанню міцного матеріалу такі коробки легко збираються, а великі партії можна компактно складати.

Висока ударостійкість

Міцна карткова упаковка забезпечує гарну амортизацію, захищаючи товар від пошкоджень у процесі транспортування. Коробка з віконцем витримує зовнішні дії, не зазнаючи пошкоджень, що відрізняє її від дешевих пластикових аналогів.

Привабливість

Процес виготовлення упаковки з віконцем включає етапи друку та декоративного оздоблення, надаючи їй унікального зовнішнього вигляду та виділяючи на тлі звичайних пластикових упаковок.

Області застосування упаковки з віконцем:

 • Продовольча продукція (бакалійні товари, м'ясні та молочні продукти, фрукти, овочі, заморожені продукти).
 • Безалкогольні напої.
 • Технічні пристрої та обладнання.
 • Товари легкої промисловості (взуття, одяг, посуд, парфумерія, книги, побутова хімія).
 • Медичні препарати.

Крафтові коробки з віконцем також популярні у роздрібній торгівлі, особливо для упаковки дитячих іграшок, надаючи продукції привабливий зовнішній вигляд та привертаючи увагу покупців. Пакувальні коробки з віконцем стають невід'ємною частиною пропозиції "Арт-Прес", задовольняючи запити найвибагливіших клієнтів.

Коробки з віконцем знаходять застосування у різних сферах бізнесу, включаючи:

 • Продовольча індустрія: бакалійні товари, м'ясні та молочні продукти, фрукти, овочі, лікеро-горілчана продукція, заморожені товари.
 • Безалкогольні напої.
 • Технічні пристрої: прилади, обладнання, комп'ютери та їх комплектуючі.
 • Товари легкої промисловості: взуття, одяг, посуд, парфуми, книги, побутова хімія.
 • Інструменти та технічні вироби.
 • Медичні препарати.

Особливо ефективними є такі пакувальні рішення при упаковці дитячих іграшок. Наприклад, коробка для ляльки з віконцем не тільки привертає увагу дитини, але й цікавить ще до моменту покупки.

Крафтові коробки з віконцем стають незамінним елементом упакування ваших товарів. Цей вид упаковки не тільки естетичний, а й привертає увагу величезної кількості потенційних покупців.

Пакувальні коробки з віконцем від "Арт-Прес" успішно застосовуються у продуктових та громадських закладах. Вони часто зустрічаються на полицях супермаркетів, представляючи продукти від солодощів до заморожених пельменів та напівфабрикатів. Крім того, вони широко використовуються для замовлення різних страв та десертів на доставку або винос у кафе, ресторанах та кондитерських.

Майстри та ремісники також цінують крафтові коробки з віконцем за їхню екологічність, надаючи клієнтам можливість візуально оцінити товар усередині, що, у свою чергу, сприяє успішним продажам.

Якщо ви тільки починаєте виробництво продуктів харчування і шукаєте упаковку без зайвих витрат, пропонуємо вам розглянути коробки з прозорим віконцем, які доступні для покупки на нашому складі. Відвідування нашого складу дозволить вам вибрати з різноманітності коробок різного розміру, типу відкриття та кольору.