Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Запчастини для вантажівки MAN: чи варто економити обираючи аналоги?

При підборі та купівлі запасних частин для вантажівки завжди виникає дилема — чи варто економити? З одного боку численні аналоги, виробники яких переконують у надійність, довговічності та повній відповідності заявленим технічним характеристикам, з іншого – перевірений оригінал запчастин МАН із гарантією та вищою вартістю. Якщо ви ще не знаєте, де в Україні купити запчастини до вантажного автомобіля, рекомендуємо заглянути в каталог інтернет-магазину АлтісАвто: https://altis-avto.com.ua/ua/g45229281-zapchasti-man.

Недоліки аналогів запчастин МАН

Україна є країною, яка має досить широку мережу дилерів виробників аналогів запасних частин для вантажівок, у тому числі MAN. Є серед них компанії, які здобули свою репутацію багаторічною присутністю на ринку, є маловідомі виробники, які у конкурентній боротьбі здатні запропонувати лише низьку ціну.

Чому аналоги запасних частин для вантажівок мають нижчу вартість? Найчастіше зниження собівартості досягається за рахунок використання дешевших, низькоякісних матеріалів, що негативно позначається на рівні безпеки та довговічності. Обиватель навряд чи націлений на перевірку хімічного складу сталі в лабораторних умовах та відповідність заявленим параметрам.

Оригінальні запчастини МАН відповідають виробничим стандартам. Випуск аналогів запасних частин для вантажівок не передбачає суворого контролю якості та проведення тестування на відповідність стандартам виробника.

Ще один вкрай важливий недолік аналогів запчастей МАН – це невідповідність точним розмірам, заявленим виробником. Через це проблеми виникають вже на установці деталі. Крім того, у процесі експлуатації таких деталей немає гарантії рівномірного розподілу навантаження на всі елементи системи. В результаті підвищується зношування та скорочується експлуатаційний термін.

Чому не варто встановлювати аналоги запчастин MAN

Більшість аналогів деталей MAN немає гарантії, тому найменша поломка передбачає фінансові витрати. Таким чином, економія, з якою спочатку купувався аналог деталі для вантажного автомобіля, виявляється уявною. Встановлення низькоякісних запчастин на вантажний автомобіль MAN може спричинити пошкодження інших компонентів. Крім того, нерідко виникає несумісність деталей за технічними параметрами, допустимим навантаженням і розташуванням кріпильних елементів і отворів.