Автоинформ96 +7 (495) 943-83-73 +38 (050) 541-01-84 +38 (067) 924-16-86
Ведущая книготорговая компания автомобильной литературы
руководства по ремонту автомобилей
пособия по эксплуатации и
техническому обслуживанию
Добро пожаловать!
Войти или
зарегистрироваться

Ремонт комп'ютерів на дому з гарантією

Розвиток технологій, мобільних пристроїв та портативних комп'ютерів незмінно веде до постійного старіння техніки, проте персональні комп'ютери залишаються стабільними у цьому плані. Їх легко модернізувати, перетворивши звичайний настільний ПК на потужну ігрову чи серверну станцію. Але, крім покращення продуктивності, користувачі часто стикаються з несправностями, викликаними тривалим або неправильним використанням своїх пристроїв. У таких випадках на допомогу приходять фахівці нашого сервісного центру, що спеціалізується на ремонті комп'ютерів на дому.

Давайте розглянемо основні типи несправностей, з якими звертаються наші клієнти, та можливі способи їх усунення:

 • комп'ютер не вмикається;
 • комп'ютер вмикається, але не завантажується операційна система Windows;
 • мимовільне перезавантаження або вимикання ПК;
 • повільна робота та зависання системи;
 • відсутність зображення на екрані монітора;
 • перегрів компонента системного блоку;
 • складності при встановленні операційної системи;
 • шум під час роботи комп'ютера.

Давайте з'ясуємо можливі причини цих несправностей та запропонуємо рішення. Однак варто пам'ятати, що в деяких випадках спроба самостійного ремонту може лише погіршити проблему.

Комп'ютер не вмикається

Якщо комп'ютер не вмикається, проблема може виникнути у несправній розетці або кабелі живлення. Після перевірки їхньої працездатності слід звернути увагу на внутрішні компоненти. Один із перших кроків – діагностика блоку живлення. Для цього можна тимчасово замінити його на справний та перевірити, чи працює комп'ютер. У разі виявлення такої несправності наш фахівець приїде до вас з необхідними деталями для усунення проблеми. Ремонт блоку живлення виконується в обумовлені терміни, і при необхідності провадиться заміна з видачею гарантійного талона.

Комп'ютер не завантажується

Якщо комп'ютер увімкнено, але не завантажується операційна система, це може бути викликано несправністю жорсткого диска або пошкодженням системних файлів. У цьому випадку рекомендується викликати фахівця, оскільки на жорсткому диску можуть бути важливі дані, такі як фотографії, відео та документи. Комп'ютерний майстер проведе діагностику, замінить жорсткий диск за потреби та перенесе всі дані на новий пристрій із гарантією збереження інформації.

Мимовільне перезавантаження або вимкнення ПК

Це серйозний симптом, що вказує на наявність несправності. Цей стан необхідно негайно усувати, оскільки ігнорування проблеми може призвести до серйозніших поломок. Можливі причини включають:

 • Запиленість комп'ютера
 • Пошкодження жорсткого диска
 • Проблеми з оперативною пам'яттю (ОЗП).

Ці проблеми часто виникають через неправильне поводження з комп'ютером. Наші фахівці допоможуть не лише усунути несправності, але й пояснять їх причини, що допоможе вам уникнути подібних проблем у майбутньому та знизити витрати на ремонт.

Повільна робота та зависання

Може бути викликано кількома причинами:

 • Перегрів системи обумовлений забрудненням системи охолодження. Рекомендується проводити профілактику та чищення від пилу 1-2 рази на рік.
 • Нестача вільного місця на жорсткому диску, що призводить до сповільненого завантаження та роботи комп'ютера.

Регулярне чищення від непотрібних файлів і вірусів важливе для підтримки продуктивності. Також рекомендується періодично замінювати термопасту, щоб запобігти перегріву.

Відсутнє зображення

Якщо на екрані монітора відсутнє зображення, можливо, проблема пов'язана з відеокартою. Це є ключовим елементом, відповідальним за виведення зображення. Після діагностики відеокарти, якщо вона виявилася справною, слід перевірити стан материнської плати, що забезпечує працездатність комп'ютера. Ремонт відеокарти та материнської плати часто потрібні у нашому сервісі. У разі серйозної поломки рекомендується розглянути можливість заміни з огляду на високу вартість цих компонентів.

Перегрів системного блоку

Часто спричинений неполадками у системі охолодження. Ефективність вентилятора може знижуватися через запиленість та засміченість комп'ютера. Для запобігання цій проблемі рекомендується регулярно чистити комп'ютер від пилу та оновлювати термопасту.

Встановлення операційної системи

При виникненні проблем при встановленні операційної системи Windows, наш сервісний центр надає послуги з перевстановлення операційної системи з установкою необхідних драйверів, налаштування та вустановкою повного набору програм.

Гул комп'ютера

Якщо ваш комп'ютер видає шум під час роботи, це може свідчити про поломку вентилятора або його пошкодження, що і викликає цей шум. Ця проблема потребує втручання спеціаліста.

Наш сервіс пропонує зручні умови для ремонту комп'ютерів на дому. У разі поломки вам не потрібно самостійно тягти важкий системний блок до офісу сервісного центру. Достатньо зв'язатися з нами по телефону або заповнити форму на сайті. Наш оператор зв'яжеться із вами для уточнення зручного часу. Виїзд майстра додому здійснюється безкоштовно. Якщо потрібно провести глибоку діагностику або виконати ремонт, який неможливо виконати на місці, майстер забере комп'ютер у сервісний центр. Ми гарантуємо якісний ремонт та виписуємо всі необхідні документи про виконані роботи.